İçeriğe geç

Nox Player Nedir?

Spread the love

Nox App Player, Android oyunları bilgisayarda oynama gibi bir düşünceniz varsa tercih edebileceğiniz bir program. Bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabilirsiniz  .Arayüzü basit tasarlandığından ister Google Play Store üzerinden isterseniz de bilgisayarınıza indirdiğiniz .apk dosyasını sürükle bırak yaparak dilediğiniz oyunu yükleyip oynama şansına sahipsiniz. Oyunları klavye ve farenizle oynayabilmenin yanı sıra oyun kontrolcünüzle de oynama şansına sahipsiniz.

İster root’lu isterseniz de root etmeden kullanabileceğiniz Android emülatörünü sorunsuzca kullanabilmeniz için bilgisayarınızın yüksek donanıma sahip olması gerekmiyor. İster Windows XP kullanıcısı olun isterseniz Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10’u kullanın programı sorunsuz kullanabiliyorsunuz.
Nox Playeri buradan indirebilrisinz. Daha Sonra indirdiğiniz exe dosyasını kurmanız yeterli.

Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza aynı bir tablet ekranı çıkacaktır. Dilerseniz bunu ayarlardan değiştire bilir veya tablet şeklinde kullanmaya devam edebilir siniz.

Nox player Settings
Nox player Settings

Ben telefon görünümünü tercih ettim. Dilerseniz telefonunuz boyutun uda buradan ayarlıya bilirsiniz.

Görüldüğü üzere normal bir telefondan farklı yoktur. Google play store dan giriş yaparak istediğiniz oyunu indire bilir, oyun oynamanın keyfinin bilgisayarınızdan çıkarabilirsiniz.

Tarih:AndroidMobil

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.